Ede 4 oktober 2009

Hallo Beagle vriendjes & vriendinnetjes,

Jaja, we hebben onze eerste wandeling op de Edesche heide gehad en het was de moeite waard. We hadden mooi weer, het zonnetje scheen en gelukkig regende het niet.
We hadden toch nog veel opkomst ondanks het feit dat de Beagle Bode te laat was.
Op deze speciale dierendagwandeling was er helaas één eigenwijze Beagle die dacht: "Ach laat ik maar vast terug lopen."
Gelukkig stond mijn vrouwtje hem daar met wat lekkers op te wachten. Het mocht de pret niet drukken, wij konden lekker verder spelen en wandelen.
De wandeling is volgens plan verlopen en de baasjes hebben het ook erg naar hun zin gehad.
Mijn baasjes en die van Tess denken er over na om nog een wandeling te organiseren in het voorjaar, zo leuk vonden ze het.
Na afloop kon iedereen bij mijn vrouwtje een tasje met lekkers halen; dat had ze goed geregeld bij Prins Pet Foods.
De baasjes die trek hadden of dorstig waren konden gezellig nog even naar het pannenkoekenhuis om iets te nuttigen en bij te kletsen.
Ik weet zeker dat velen het uitstekend naar hun zin hebben gehad.

Een poot van Djoemba en Tess, de groetjes van de baasjes.




3-3

5-5

IMG_0323

7

1-1-1

10-10

4

1-1

11

1

15

2-2

2

IMG_0304

IMG3

IMG_0321

12

9-9-9

9-9

9-9-9-9

pootje-naarboven